Referencie

"
"Linda je absolutna profesionalka vo svojej oblasti. Spolocne sme sa venovali analyze osobnosti a uz pocas jedneho stretnutia dokazala urcit presnu charakteristiku mojho profilu. Vdaka specifikacii klucovych vlastnosti tak vo velmi kratkej dobe nasmerovala moj profesny ako aj osobny rozvoj. Stretnutie s Lindou beriem za jeden z najinspirativnejsich momentov. Kedy v skutocne kratkom case, dokazala odovzdat mnozstvo uzitocnych informacii. Dakujem."
Adriana Mučičková
"
"Lindu poznam od aprila 2016. Od prveho momentu sme si ludsky sadli a boli z nas super partaci 😀Ked mi prednedavnom hovorila a svojom projekte o svojich myslienkach a viziach hned som ju poprosil o termin. Bolo to jedno fantasticke rozhodnutie nakolko nase nasledne stretnutie mi otvorilo oci vo vela veciach a za 3 hodiny som s nou nasiel konecne konkretny ciel ktory ma den co den zenie dopredu. Tesim sa na dalsie stretnutia a som presvedceny ze tie budu este lepsie ako to prve uzastne stretnutie 😀 dakujem ti za tvoj cas Lindus a aj za kvalitnu pracu."
Tibor Egri
"
"From my experience, Linda is a systematic person with great analytical thinking that she can use in interpersonal communication. That is a rare combination - seeing someone with both, analytical and human approach. Linda is detail oriented, focused and engaged. She provides results very quickly as she likes to get things done and challenges met."
Petra Palfyová
"
"Linda is a great professional with deep knowledge of the subject. The meeting was very nice and pleasant. She thoroughly explained the characteristics of my personality, its strong and weak aspects. And guided me through techniques to efficiently handle it. Meeting her was fantastic and helped a lot in my professional life. It disclosed me another dimension of interactions, I had not taken into account before. I would definitely recommend meeting her if you are looking for an experienced mentor."
Marek Michalecko
"
"Linda is not only an excellent HR specialist but also a very inspiring person. For the first time we met at my job interview at Centila. Already at our first meeting, I was impressed by her high level of professionalism and also the great effort to do her work in a non-standard manner, in a different way, better and more effective. Her pleasant and efficient way of working has ensured her respect and recognition throughout our work team. According to me, Centila may be happy to have Linda :-)"
Martin Stubna
"
"Meeting with Linda was very pleasant, I met her when I was looking for new job opportunities. During the meeting she helped me understand the principle of interviews. We tried how I would react to some "real interview" questions. Personality test helped me realize what are my strengths and weaknesses, which we discussed and she gave me helpful advice how to work with them. After the meeting I felt more self-assured, confident in self-presentation. It helped me in the real interview, which I had few days after this meeting. Meeting with Linda can help you discover yourself and you will be directed to the right path of looking for job opportunities. I would like to thank her again for helping me."
Marek Ferencik
"
"Prvé stretnutie s predstaviteľkou tejto stránky bolo neskutočným prínosom v rozvoji mojej osobnosti. Pomohla mi v uvedomení a pochopení toho že v prvom rade toho že za svojimi zlyhaniami často krát nestojíme my sami no práve osoby ktoré prezentujú svoju neschopnosť ako naše vlastné zlyhanie. V každom momente komunikácie je veľmi dôležité mat nadhľad nad vecou aby sme získali kontrolu nad situáciou ktorú riešime. Každé naše rozhodnutie by malo byt rozhodnutím naším a nie radou niekoho pretože je dôležité aby sme prezentovali seba a nie niekoho iného. Verím že ďalšie stretnutia s Lindou budú naďalej posúvať moje myslenie vpred a napomožu v riešení zložitých životných situácii. Veľká vďaka Linda."
Peter Balint
"
"Mam skusenosti s niekolkymi coachmi. Linda ma neuveritelnu schopnost empatie a perfektny odhad situacie. Sposob akym komunikuje som nikde inde nevidel. Mate pocit ze je Vas priatel a uverite ze bojuje za Vas a Vase dobro. Dakujem za spolupracu a zelam vela uspechov.."
Ľubo Šilon
"
"Stretnutie s Lindou môžem každému len odporúčať, pomohla mi zlepšiť moju sebadôveru čo sa týka pracovného života a vďaka nej lepšie poznám svoje silné a slabé stránky. Teraz už viem ako správne rozvíjať silné stránky a ako pracovať na tých slabých. Linda je veľmi inšpiratívna, motivujúca žena, jej ochota, prístup, profesionalita a precíznosť sú na veľmi vysokej úrovni. Veľmi si vážim, že si na mňa našla čas, a pomohla mi nasmerovať sa kariérne do oblasti, kde viem využiť svoj potenciál. "
Monika Lofflerová
"
"Stretnutie s Lindou mi otvorilo oci. Pomohla mi zorientovat sa v tom, co su moje silne a co slabe stranky, podla tzv. farebnej typologie. Oslovila som ju, ked som sa od kamarata dozvedela, ze po stretnuti s nou sa mu podarilo najst si pracu (dovtedy absolvoval par neuspesnych pohovorov). Ked sme spolu volali, pytala sa ma, aky problem chcem riesit. Moja odpoved bola, ze ziaden problem nemam. Nakoniec sme spolu rozoberali, preco ma niektore ulohy v praci bavia a spravim ich hned a s lahkostou a preco niektore odkladam a stale posuvam. Tiez mi pomohla ujasnit si, ktore typy uloh mam skor delegovat na tim a akym typom osob, aby to bolo vyvazene. Slovo dalo slovo a od praci sme sa dostali k tomu, ze riesim plno krivd z detstva a vztah s mamou. Pomohla mi otvorit oci v tom, ze som uz dospela a aj tento problem bude vyzerat len tak, ako sa k nemu ja postavim. Na konci rozhovoru sa mi velmi ulavilo a pomohlo mi to posunut sa v tejto teme aj na terapii s mojou kouckou, ku ktorej chodim uz cez 2 roky."
Eva Zlamalová
"
"Každé stretnutie s Lindou je vždy prínosom, či už ide o kamarátske posedenie alebo ide pomáhať s rozvojom osobnosti alebo bežnými problémami. Vo veci má prehľad a hlavne nadhľad, vďaka čomu pomôže pochopiť kde často človek robí chyby, ktoré ho brzdia alebo frustrujú a nasmerovať smerom k ich odstráneniu a tým aj napredovaniu ako osobnosti vpred. Každému môžem len odporučiť. :)"
Lukáš Černák
"
"Linda je neutíchajúci príval energie. Svojou charizmou a analytickým prístupom dokáže otvoriť, objaviť a vyniesť na povrch - pod návalom každodenných povinností - už dávno zabudnuté túžby a sny. Popri tom všetkom nezabúda ani na seba. Pri každom našom stretnutí si uvedomím, že ak človek robí svoju prácu odhodlane a s radosťou, rastie spolu so svojimi klientami. Je trpezlivá a pokiaľ vidí úprimnú snahu aj z vašej strany, nechá vám čas, aby ste získané poznatky spracovali a preniesli do praxe. Lindu doporučujem každému, kto má uprimnú snahu niečo na sebe zlepšiť. Ďakujem ♥️."
Michal Zigo
"
"Uz hned po skolení som sa stretol s kolegami a navrhol som im bližšiu spoluprácu s tebou pre uľahčeni náborovej prace pri hľadaní šikovných a tých správnych ľudí do tímov. Takže k samotnému semináru : - Príjemné , odľahčené a nazval by som to už až neformálne , ktoré mi veľmi vyhovovalo. - bolo to energické a pre mna do budúcna veľmi užitočné školenie, podobného skolenia som sa zúčastnil ale v tvojom prípade to bolo viac rozvinuté a konkrétnejšie ..Zamerané na určité skupinky ľudí .. Ďakujem ešte raz za príjemný seminár😊."
Braňo H.
"
"síce si myslím, že viem odhadovať ľudí... podľa chôdze, oblečenia, výraz tváre, reakcie na okolie a najviac podľa prvých 5 viet, ktoré s niekým neznámym prehodím. Teraz mi to ale začína nejak celé do seba zapadať a aj keď sú ľudia rôzny a každý originálny, je asi pravda že majú často určité vlastnosti rovnaké, či podobné. Bolo to veľmi prínosné a začínam sa postupne učiť pri klientoch prispôsobovať ešte viac tomu, ako ich zaraďujem. Uvidíme aký bude časom výsledok 🙂 Hlavne si myslím, že dáva význam to, aby sme pochopili aký sme a čo platí na druhých. Teda to by ma možno nabudúce zaujímalo k tejto téme ešte hlbšie, ak bude na to viac času, lebo ako naučiť napr modrého prispôsobiť sa červenému....jasné že je to aj otázkou praxe, ale možno toto by som ešte rád niekedy počul hlbšie. A možno nejaký "zázračný" návod (aj keď taký asi neexistuje) 🙂 na zlepšenie komunikačných-obchodných zručností na jednotlivé farby 🙂 nie som náročný, ....iba chcem byť najlepší 🙂 P.S. teším sa zas nabudúce, bolo to jedno z najprínosnejších školení pre mňa, o takom sme v banke nesnívali :)."
Stanislav T.
"
"Tvoje farebné školenie bolo pre mňa veľmi zaujímavé, Tvoj test ma odhadol veľmi dobre, aj tvoje hodnotenie k môjmu tomu čo ma brzdí v napredovaní aj celkovo. Rozmýšľam nad nejakou mojou vnútornou zmenou a ty si ma trochu otvorila a postrčila k zmene, ďakujem. Rada by som sa ešte stretla. Školenie bolo príjemné, vyžaruje s teba pokoj, voľnosť dynamika, taký pozitívny humor."
Jana B.
"
"Zo školenia som mala celkovo pozitívny dojem. Nebolo to klasické školenie aké som absolvovala v predchádzajúcej spoločnosti, teda čisto teoretické a nalinkované. O farebnej typológii som počula už dávnejšie ale nikdy som sa tomu bližšie nevenovala. Tak som rada, že som sa naučila niečo nové a hlavne ako na rôzneho klienta. Väčšinou som fungovala rovnako a teraz sa už budem vedieť lepšie pripraviť na konkrétneho klienta. Samozrejme, že ešte nejaký čas bude trvať kým sa zdokonalím ale som rada za absolvovanie tohto školenia. Keď to zhrniem, určite tieto poznatky využijem v praxi pri jednaní s klientmi 🙂
Katarína D.
"
"Lindina prepracovaná farebná typológia je tak návyková, že sa pristihnete pri tom, ako škatulkujete ľudí v bežnom živote do 4 farieb a ich kombinácií 🙂 Nesmierne dôležitá pomôcka, ktorú som nevycucla ani z knihy "Reč tela" - spracovaná tak, aby to pochopil každý. Keďže pracujem ako IT recruiter spolu s Lindou, farebná typológia pri odpovediach kandidátov ma naučila presne, s kým mám dočinenia a ako mám reagovať. Tým pádom sa mi aj práca robí omnoho ľahšie. Určite si netreba nechať ujsť túto prezentáciu, Linda je skvelý rozprávač a pokiaľ rozpráva ona, všetci počúvajú :)."
Alexandra H.
"
"Za setkání s Lindou jsem opravdu vděčná! Je to člověk, který má šťávu, je odborníkem ve svém oboru a její dominantou je lidskost a péče o druhé. Je si vědoma, že budování dobrých vztahů je klíčem k úspěchu každého z nás. Nepochybuji o jejích skvělých koučovacích dovednostech, které jsem si měla tu čest i vyzkoušet, ani i o jejím tahu na branku v #recruitingu. Za mě je to velký profesionál, který neskrývá svou opravdovou tvář.."
Denisa Lauková
"
"V prvom rade ti chcem povedať, že na toto školenie som sa tešila asi najviac, úprimne 🙂 a potvrdilo sa mi, že som sa tešila opodstatnene 🙂 Už keď som ťa videla, hneď som mala dobrý pocit 🙂 -plná energie, usmievavá a vedela som, že mi to dá viac ako len odovzdanie informácií. Čo vyzdvihujem je, že sme každý dostali materiály, a celkom boli spracované tak, že tie voľné kolónky dali niekedy zabrať mozgovým závitom :-)))) a to je dobre. Museli sme sa zamyslieť a nielen počúvať. Ja si aj rada píšem a kreslím, lepšie akoby sa mi to vnorí do hlavy 🙂 Veľmi som sa tešila z testu, ktorý sme si mohli priamo aj vyhodnotiť a individuálne rozobrať. Potvrdili sa mi moje farbičky 🙂 a sedia aj vlastnosti. Určite budem pracovať s materiálmi, je to dobre rozobraté. /cestou domov v autobuse si ma mala vidieť ako som študovala ľudí :-))) Celkovo som mala super pocit, rada som ťa spoznala, tak energickú a príjemnú ženu som dlho nestretla a budem veľmi rada, keď sa takto stretneme a časom urobíme opäť test a uvídíme ako sa to mení. Cítila som sa veľmi príjemne a robíš to dobre."
Iveta V.